Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Letni wypoczynek w Gąsawie

 W porannych godzinach z dworca PKP ponad 70 podopiecznych świetlic socjoterapeutycznych wyjechało na letni wypoczynek  w Gąsawie zorganizowany przez CPiTU W Malborku.   Wypoczywające dzieci i młodzież mają zagwarantowane zakwaterowanie, 4 posiłki dziennie, ubezpieczenie, wycieczki piesze, krajoznawcze i szereg innych atrakcji.

            W czasie trwania turnusu przewidziana jest także realizacja specjalistycznych zajęć profilaktyczno-wychowawczych i zajęć integracyjnych. Uczestnicy obozu objęci zostaną programami dotyczącymi agresji i przemocy rówieśniczej, oraz innymi warsztatami i treningami – kształtującymi umiejętności prospołeczne.

            Praca podjęta w czasie wyjazdu zmierzać będzie do odkrywania potencjałów uczestników, które w przyszłości mogą przełożyć się na zmianę ich dotychczasowego trybu życia.