Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

„Odzyskać MOC” w ramach Programu Osłonowego

Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku realizuje  projekt pn. „Odzyskać MOC” w ramach Programu Osłonowego „ Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałaniu Przemocy w rodzinie Ministerstwa Rodziny  i Polityki Społecznej. Działania realizowane w ramach projektu są skierowane do rodzin zagrożonych i  dotkniętych przemocą w rodzinie z terenu Miasta Malborka.
W ramach projektu prowadzone jest poradnictwo specjalistyczne w formie indywidualnych i grupowych zajęć edukacyjno- terapeutycznych, konsultacje indywidualne ze specjalistami : psychologiem,  doradcą zawodowym, prawnikiem oraz  pracownikiem socjalnym.            

               Jeśli doświadczasz przemocy NIE CZEKAJ – PRZYJDŹ lub ZADZWOŃ. Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku, ul. Nowowiejskiego 48, tel.(55) 272-22-22