Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Informacja o przystąpieniu do kampanii społecznej pt. „Odświeżamy nasze miasta. TOB3CIT ( Tabacco Free Cities)”

tob3citW dniu 16 grudnia 2011 Centrum Profilaktyki Uzależnień podpisało List Intencyjny z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Malborku i przystąpiło do kampanii społecznej pt. „Odświeżamy nasze miasta. TOB3CIT ( Tabacco Free Cities)”. Kampania ma na celu poprawę egzekwowania i wzrost przestrzegania postanowień znowelizowanej w 2010 roku ustawy z dnia 9 listopada 1995 r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych (DZ. U. 1996, Nr 10 poz. 55 z późniejszymi zmianami.