Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

6 edycja Festynu Trzeźwości

Już po raz szósty Malborskie Stowarzyszenie Abstynenckie Tu i Teraz wraz z  Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku zorganizowali dla mieszkańców Malborka i okolic  Festyn Trzeźwości, który odbył się 20.08.2016r. na Stadionie OSiR w Malborku.  

Jak co roku głównym celem Festynu było propagowanie idei Trzeźwości, wartości rodzinnych oraz  promocja zdrowego stylu życia, wolnego od uzależnień.  

Malborskie Stowarzyszenie Abstynenckie Tu i Teraz przygotowało dla dorosłych uczestników Festynu  wiele konkursów z nagrodami, a dla wszystkich uczestników Festynu poczęstunek.

 

Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku przygotowało dla dzieci liczne atrakcje: konkursy z nagrodami, zabawy oraz malowanie twarzy. Na wszystkich zebranych czekał także poczęstunek -( gofry, słodycze, napoje), jak również atrakcje polegające m.in. na zwiedzaniu wozu strażackiego przygotowane przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Malborku.