Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Informacja na temat Przeglądu Spektakli Profilaktycznych

Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Malborku zapraszają do udziału
w XIII Malborskim Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych.

 

W Przeglądzie udział mogą wziąć uczniowie klas  VI, VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych. Ze względu na sytuację epidemiczną, aby wziąć udział w konkursie należy przygotować nagranie video i dostarczyć je na nośniku cyfrowym (pen-drive, płyta CD) wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia do dnia 3 grudnia 2021 roku do Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku, przy ul. Nowowiejskiego 48.

            Grupy teatralne mają za zadanie przygotować i nagrać w formie video przedstawienie, którego temat dotyczyć będzie autentycznych problemów zgłaszanych przez młodzież oraz sposobów ich rozwiązywania. Scenariusz sztuki musi być tekstem autorskim, stworzonym lub współtworzonym przez młodzież.

 

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia są dostępne w zakładce Dokumenty do pobrania.

 

 Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10 grudnia 2021 roku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.