Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Informacja na temat konkursu literackiego

 

            Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Malborku zapraszają do udziału w Konkursie Literackim, który adresowany jest do uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Przedmiotem konkursu jest napisanie opowiadania, które swoją treścią będzie nawiązywało do idei niesienia pomocy rówieśnikom w sytuacjach kryzysowych (np. pomoc osobom uzależnionym, osobom z problemami rodzinnymi lub środowiskowymi) lub przedstawiało sytuację osoby uzależnionej i jej relacji ze środowiskiem.

 

            Prace konkursowe będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych (uczniowie klas VI-VIII, uczniowie szkół ponadpodstawowych). Przygotowane prace, wraz z wypełnioną Kartą zgłoszeniową, należy złożyć do dnia 3 grudnia 2021 roku w Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku, przy ul. Nowowiejskiego 48.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia są dostępne w zakładce Dokumenty do pobrania.

 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10 grudnia 2021 roku.