Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Zwiedzenia zamku, poszukiwanie Mikołaja - 6 grudnia

Dzięki uprzejmości Dyrekcji Muzeum Zamkowego w Malborku w dniu Świętego Mikołaja 6 grudnia w dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych prowadzonych przez Centrum Profilaktyki Uzależnień miały możliwość zwiedzenia zamku, a także poszukiwały Mikołaja, który ukrył się w komnatach. Dzieci wraz z Panią przewodnik podążały śladami , jakie zostawił Święty Mikołaj. Po drodze natknęły się na specjalnie dla nich przygotowane niespodzianki oraz gorącą czekoladę. Dzieciom w końcu udało się odnaleźć Mikołaja w Letnim Refektarzu , do którego wszedł przez komin i rozdał zaskoczonym i uradowanym dzieciom specjalnie przygotowane prezenty.

Dzieci będą długo wspominać ten niezwykły i radosny dla Nich wieczór.
Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji Muzeum Zamkowego za umożliwienie bezpłatnego zwiedzania oraz przygotowanie dla naszych podopiecznych tak ciekawych atrakcji.