Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Szkolenie z zakresu profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania narkomanii Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku

W ramach cyklu szkoleń z zakresu profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania narkomanii Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku zorganizowało szkolenie przy współpracy malborskich policjantów podczas którego nauczycielom, wychowawcom zostały przybliżone  metody reagowania w sytuacjach kryzysowych, zagrażających bezpieczeństwu na terenie placówki.  Powszechna znajomość konsekwencji prawnych, które trzeba ponieść za swój czyn, stwarza atmosferę bezpieczeństwa  dla dzieci i młodzieży oraz pracowników szkoły. Budowanie odpowiedniej relacje szkoły z policja, określenie wzajemnych oczekiwań zaowocuje w przyszłości w postrzeganiu przedstawiciela policji jako osób służących pomocą i wsparciem w trudnych sytuacjach społeczno- prawnych.