Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czym jest klub

O Klubie
Do Klubu Młodzieżowego w Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku uczęszczają młodzi ludzie w wieku od 13-18 lat. W miejscu tym mogą miło spędzić czas bez alkoholu, narkotyków i przemocy oraz bezpiecznie bawić się i rozwijać. Spotykają tu młodzież o różnych zainteresowaniach, pomysłach i potrzebach. Na zajęciach uczą się między innymi: rozpoznawać i wyrażać w sposób konstruktywny swoje uczucia, być asertywnym, skutecznej komunikacji z rówieśnikami i dorosłymi, rozpoznawać i zaspokajać swoje potrzeby, radzić sobie ze stresem. Podczas zajęć odnajdują również odpowiedzi na nurtujące je dylematy i problemy oraz poznają swoje mocne strony i uczą się je wykorzystywać na co dzień.

Czym jest dla ciebie Klub?

„ Klub jest dla mnie zawsze otwarty i wiem, że mogę tu uzyskać odpowiedzi na trudne pytania. Czuję się w nim sobą i nie muszę udawać nikogo lepszego.”
~ Edzia ~
„ Klub dla mnie jest drugim domem, do którego drzwi są zawsze otwarte i miejscem,
w którym mogę wygadać się a nawet wypłakać. „
~ Arek ~
„ Klub Młodzieżowy dla mnie jest takim miejscem, gdzie zawsze mogę przyjść i porozmawiać na wszystkie trudne tematy i nurtujące mnie problemy.”
~ Agnieszka ~
„ Klub jest dla mnie sposobem spędzania czasu, interaktywnej zabawy i miejscem, które stoi otworem.”
~Kamil ~