Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Muzyczny Piknik Ekologiczny EKOle!

 Muzyczny Piknik Ekologiczny EKOle! 

 

            Długi weekend majowy w Malborku obfitował w wiele atrakcji dla mieszkańców naszego miasta, można było wziąć udział w muzycznym pikniku ekologicznym, pierwszym jarmarku staroci, w koncertach, a także odwiedzić stoiska informacyjne min. Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku które prowadziło kampanię STOP DOPALACZOM!, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Malborku w którym można było się dowiedzieć jak chronić swoje zdrowie podczas wypoczynku wakacyjnego, czy też stanowisko medyczne i zbadać swoje stopy podoskopem.

 

            CPiTu w Malborku zaprosiło mieszkańców do wspólnej zabawy w której można było sprawdzić swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia, a także środków psychoaktywnych, zaś najmłodsi mogli wziąć udział w konkursie plastycznym propagującym życie bez używek.

Dzieci i dorośli mieszkańcy chętnie brali udział w konkursach i zabawach, dziękujemy za tak liczne przybycie!