Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

II Festynie Trzeźwości - relacja fotograficzna

Mieszkańcy Malborka oraz zaproszeni goście ze stowarzyszeń abstynenckich w dniu 18.08.2012 wzięli udział w II Festynie Trzeźwości organizowanym wspólnie przez Centrum Profilaktyki Uzależnień w Malborku i Stowarzyszenie „Tu i Teraz” w ramach kampanii "Postaw na rodzinę!", który odbył się na stadionie OSiR w Malborku.


Celem Festynu było propagowanie idei Trzeźwości, oraz wartości rodzinnych, ponieważ właśnie prawidłowe i silne więzi z rodzicami są najsilniejszym czynnikiem chroniącym dzieci i młodzież przed podejmowaniem zachowań ryzykownych i sięganiem po alkohol czy narkotyki. Materiały i ulotki dotyczące kampanii cieszyły się zainteresowaniem wśród uczestników festynu. CPU przygotowało dla dzieci liczne atrakcje: konkursy z nagrodami, zabawy oraz malowanie twarzy.


Na wszystkich zebranych czekał poczęstunek ( słodycze, napoje) oraz przygotowane przez pracowników CPU gofry i sandwicze.