Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu pt" Razem przeciwko przemocy"

W dniu 17.12.2012r., w Urzędzie Miasta Malborka odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego dla dzieci i młodzieży z malborskich szkół pt. „Razem przeciwko przemocy” przez Centrum Profilaktyki Uzależnień. Konkurs zorganizowano w ramach realizacji Programu Osłonowego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej pn.” Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”.


Na uroczyste wręczenie nagród przybyli licznie laureaci konkursu wraz ze swoimi rodzicami i bliskimi. Nagrody zwycięzcą konkursu wręczał Zastępca Burmistrza Miasta Malborka Pan Jerzy Skonieczny wspólnie z Kierownikiem Centrum Profilaktyki Uzależnień- Panią Joanną Żołdak. Uczestnicy spotkania mogli obejrzeć zwycięskie prace na wystawie zorganizowanej przed salą posiedzeń w Urzędzie Miasta Malborka.


Centrum Profilaktyki Uzależnień bardzo dziękuje wszystkim osobom, które nadesłały swoje prace oraz serdecznie gratuluje zwycięzcą!