Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

VII Malborski Przegląd Spektakli Profilaktycznych

 

VII Malborski  Przegląd Spektakli Profilaktycznych  – emocje do samego końca

30 czerwca w Sali Kinowej Klubu Garnizonowego przy ul. Sikorskiego 33  w Malborku odbył się VII Malborski Przegląd Spektakli Profilaktycznych zorganizowany przez Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku, oraz Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Malborku. Celem przedsięwzięcia było  zwrócenie uwagi uczniów na problemy związane z kształtowaniem właściwych postaw wobec używek - alkoholu, papierosów, narkotyków i innych środków odurzających. Od godz. 10.00 uczniowie zgłoszonych szkół gimnazjalnych, mieli sposobność poprzez sztukę wypowiedzieć się na temat zgubnych skutków eksperymentowania z alkoholem czy narkotykami. Wszystkie występy które zostały zaprezentowane przed zgromadzoną publicznością stały na bardzo wyrównanym, wysokim poziomie, dlatego też jury stanęło przed nie lada wyzwaniem wybrania tych najlepszych. W poszczególnych kategoriach,  dyplomy, i nagrody rzeczowe odebrali:

 

 

W kategorii - Najlepszy spektakl:

1 Miejsce – Grupa No Name z Młodzieżowego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego  w Malborku,

2 Miejsce – grupa ze  Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Malborku;

3 Miejsce – grupa z Internatu z Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr. 4;

 

Oprócz przedstawień konkursowych gościnnie wystąpiła grupa  „Scena 13”  PaT ze Sztumu. Podczas przedstawienia 14-osobowa grupa młodzieży zaprezentowała spektakl profilaktyczny "Sekret".

grupa z internatu z Zespołu Szkół ponadgimnazjalnych Nr 4

 

grupa ze Specjalnego Osrodka Szkolno-Wychowawczego w Malborku

grupa ze Specjalnego Osrodka Szkolno-Wychowawczego w Malborku

 

grupa z Młodzieżowego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Malborku